Nyheter från Pmu.se http://www.pmu.se Nyheter från Pmu.se sv-se © 2009 Pmu info@pmu.se (Pingstmissiones utvecklingssamarbete) info@pmu.se (Pingstmissiones utvecklingssamarbete) Thu, 24 Apr 2014 16:31:00 +0200 Thu, 24 Apr 2014 16:31:00 +0200 http://www.rssboard.org/rss-specification 1 Nyheter från Pmu.se http://www.pmu.se Senaste nyheterna från pmu.se <![CDATA[40 000 nya medborgare i Filippinerna]]> Thu, 24 Apr 2014 16:31:00 +0200 <![CDATA[Lillemor utmanade kollegerna]]> Thu, 24 Apr 2014 16:14:00 +0200 <![CDATA[Dialog med Sida om ramavtal]]> Thu, 24 Apr 2014 15:57:00 +0200 <![CDATA[Fortsatt dialog med Sida om rambeslut]]> Wed, 23 Apr 2014 17:35:00 +0200 <![CDATA[Stöd PMU och få pengar tillbaka på skatten!]]> Tue, 22 Apr 2014 13:43:00 +0200 <![CDATA[PMU får inte förnyat ramavtal med Sida]]> Mon, 14 Apr 2014 13:58:00 +0200 <![CDATA[Ellinor Ädelroth: Stora utmaningar vid Panzisjukhuset]]> Fri, 11 Apr 2014 14:56:00 +0200 <![CDATA[MC-resan öppnade en ny värld för Nicklas]]> Fri, 11 Apr 2014 08:51:00 +0200 <![CDATA[Sintoyia könsstympades som 10-åring och blev bortgift till en främling]]> Wed, 09 Apr 2014 11:02:00 +0200 <![CDATA[Nya tjänster ute inom PMU Second hand]]> Wed, 09 Apr 2014 09:22:00 +0200 <![CDATA[Start för årets millenniedagar i Huddinge]]> Fri, 04 Apr 2014 13:30:00 +0200 <![CDATA[Filmintervju med läkare från Panzisjukhuset ute nu!]]> Thu, 03 Apr 2014 13:29:00 +0200 <![CDATA[Eleverna skänkte klasskassan till Panzi: "Vi vill visa att alla kan göra något"]]> Tue, 01 Apr 2014 23:53:00 +0200 <![CDATA[Gates och Rosling: Så ska världens fattigdom utrotas]]> Mon, 31 Mar 2014 16:38:00 +0200 <![CDATA[Över en miljon sydsudaneser på flykt]]> Mon, 31 Mar 2014 14:39:00 +0200 <![CDATA["Det har nog aldrig varit så tyst bland sekreterarna som det var den morgonen"]]> Thu, 27 Mar 2014 16:19:00 +0100 <![CDATA[Möt filippinska invånare efter tyfonen]]> Tue, 25 Mar 2014 14:44:00 +0100 <![CDATA[Tävla med din bästa PMU-bild]]> Mon, 24 Mar 2014 13:41:00 +0100 <![CDATA[Flera medier uppmärksammar Panzirapporten - så stödjer du arbetet]]> Fri, 21 Mar 2014 11:40:00 +0100 <![CDATA[Människan bakom varje siffra lyftes när Panzirapporten lanserades]]> Tue, 18 Mar 2014 01:21:00 +0100